Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące Skrzynki Modlitwy.

Czym jest Skrzynka Modlitwy?

Skrzynka Modlitwy to projekt, który powstał w maju 2013 r. w Prowincji św. Maksymiliana Braci Mniejszych Konwentualnych. Polega on ta tym, że ktokolwiek potrzebuje modlitwy może przesłać swą intencję, zaś wspólnota Postulatu w Gnieźnie, w tym bracia franciszkanie i kandydaci do życia zakonnego, każdego dnia polecają Bogu przesyłane intencje.

Jak przesłać intencję?

Intencję można przesłać na różne sposoby. Można skorzystać z formularza znajdującego się na tej stronie; można wysłać maila na adres intencje @ skrzynkamodlitwy.pl; swoją intencję można także wysłać korzystając z facebooka lub twittera; istnieje też możliwość przesłania intencji tradycyjną pocztą na adres: Skrzynka Intencji, ul. Świętej Trójcy 4, 80-822 Gdańsk.

Jakie intencje można przesyłać?

Wszystkie, które leżą nam na sercu. Czasem trudno nam jest wypowiedzieć to, co się w nas dzieje, ale Pan Bóg zna nas lepiej, niż my sami siebie.

Ile intencji mogę przesłać?

W modlitwie – tak, jak w miłości – nie ma granic. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Można zatem przesyłać dowolną ilość intencji tak często, jak jest to potrzebne.

Jak często mogę przesyłać moją intencję?

Tu także nie ma ograniczeń.

Czy coś trzeba płacić?

Za modlitwę? Absolutnie. Skrzynka Modlitwy jest całkowicie darmowa. Jeśli ktoś chciałby odwdzięczyć się za naszą posługę, prosimy o modlitwę za wszystkich tworzących Skrzynkę Modlitwy.

Czy po przesłaniu intencji muszę się modlić?

Oczywiście! Skrzynka Modlitwy nie zastępuje osobistej modlitwy. Nie modlimy się zamiast Ciebie, ale z Tobą. Jesteśmy niczym grupa przyjaciół, która w trudnej chwili jest blisko, by pomóc. Nie zastąpimy jednak osobistego spotkania z Bogiem.